90 yılı aşkın zamandır tarım sektöründe faaliyet gösteren BENLİOĞLU ailesi, zeytin, narenciye, şeftali,nar ve erik üreticisi ve tedarikçisi olarak başladığı ziraat ve ticaret hayatına 2008 yılında ailenin üçüncü kuşak temsilcisi YAMAN BENLİOĞLU tarafından kurulan BENLİOĞLU ZEYTİNCİLİK ile devam etmektedir.

Benlioğlu zeytincilik naturel sızma ve özel üretim zeytinyağları ,yeşil ve siyah zeytin,zeytin yağı sabunu ve zeytin mamulleri  ile yurtiçinde ve yurtdışında alıcı bulmaktadır.
Ürünlerinde kaliteyi ön planda tutan BENLİOĞLU , geleneksel yöntemleri modern tekniklerle birleştirerek; deneyimli teknik ekibi ve modern teknolojisi ile Türk Gıda Kodeksine uygun üretim yapmaktadır.

BENLİOĞLU ZEYTİNCİLİK, dinamik ve yaratıcı altyapısıyla Yaman Benlioğlu markasını dünya çapında tanınır hale getirmek için müşteri taleplerine esnek ve yenilikçi çözümler geliştirmeyi hedeflemektedir; felsefesini dürüstlük, kalite, müşteri memnuniyeti odaklılık gibi bazı temel ilke ve değerlere bağlı olarak oluşturmaktadır.


Üyeliklerimiz;

Edremit Ticaret Odası
Edremit Ticaret Borsası
İzmir Ticaret Odası